Svadobné šaty

Svadobný salón Shania vám ponúka svadobné šaty na zapožičanie i predaj. Nájdete u nás svadobné šaty niekoľkých svetových značiek. Sme prémiový dealer holandskej značky MODECA. Tieto šaty vystihuje ich krása, elegancia, jemnosť, kvalita a nadčasovosť. Sme hrdí na našu novú spoluprácu s takým zvučným menom, akým je vo svadobnom priemysle RANDY FENOLI! Určite ho poznáte zo známej TV show “Say YES to the dress” ;-). Na nasledujúcom linku nájdete krátky záznam z nášho obchodného stretnutia v Amsterdame, aj to, čo povedal o našom salóne :)

>> Randy Fenoli & Svadobný salón Shania

Páčia sa vám klasické, jednoduché, puzdrové alebo empírové? Možno radšej romantické, baletkovské, princeznovské, extravagantné, či morská panna? V ponuke pre vás máme svadobné šaty rôznych typov a veľkostí (32 – 46). Požičanie svadobných doplnkov (svadobný závoj, svadobné bolerko/štóla/kožuštek, svadobná kabelka, svadobný dáždnik) dostanete k svadobným šatám ZADARMO.

K šatám je nevyhnutné doladiť aj vkusné a pohodlné svadobné topánky a svadobnú bižutériu, ktoré vám k nim radi ponúkneme.

Milé nevesty, veríme, že každá z vás si u nás nájde tie pravé šaty a budete sa v nich cítiť ako princezné ;)

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Na skúšku svadobných šiat sa, prosíme, vopred telefonicky objednajte alebo vyplňte objednávkový formulár v menu Kontakt.

Viac fotografií uvedených svadobných šiat z našej ponuky nájdete na Facebooku: https://www.facebook.com/pg/SvadobnySalonShania/photos/?tab=album&album_id=526713887438881

1_Forza
Forza2
2_Audrey
Audrey2
3_Faith
Faith2
4_Helena
Helena2
Imperia
Imperia2
5_Fleur
Fleur2
Emera
2_Delmar
3_Detroit.jpg
4_Devana.jpg
5_EmeraA.jpg
6_Denver.jpg
7_Ezra.jpg
Tokio
Annabel
Alaska
Aubrey
Amber
Allure
Ankara
Basel
Twinkle3
Timeless1
Sofie1
Tinca1
Tamara1
Trista1
Stephani1
Tracy1
Teracina
Michelle
Decadence_m1
Keasha
Sheron
Yvonne
Carina
Bella
Channel
Mirabella
Celine
Augusta
Princess
Vivien
Linda
Cameron
Saphire
Liceria
Rosabelle
Lesley
Ireland
Alexandra
Amber
Angela
Brenda
Consuella
Sofia
Courtney
Sarah
Lillien2
Elisa
Berenice
Ellis