Účesy a líčenie

„Každá žena má právo byť krásnou.“

                                               Elizabeth Arden

 

Jane

„Neexistujú pekné a škaredé ženy. Len upravené a neupravené. To je mojim heslom. Volám sa Jana a nájdete ma v Svadobnom salóne Shania. Svetu kozmetiky a vizáže sa venujem už vyše 10 rokov. Mojou špecializáciou je česanie spoločenských účesov a takisto aj svadobné a spoločenské líčenie. Upravujem nevesty, svadobných hostí, klientky na plesy, stužkové, oslavy alebo akékoľvek iné spoločenské udalosti. Myslím si, že každá žena v sebe ukrýva krásu, aj keď si to možno sama nemyslí. S pomocou čarovnej palety farieb a líčidiel je mojou vášňou túto krásu vo vás objaviť. Každej klientke sa snažím vytvoriť originálny spoločenský účes a líčenie podľa jej predstáv. Moje práce účesov a líčenia, ako i hodnotenia zákazníčiek, nájdete na Facebooku: Účesy a líčenie Banská Bystrica – spoločenské, svadobné

Robiť vás krásnymi je mojou vášňou, bude mi cťou skrášliť aj VÁS!“

Hairstylist & Makeup artist Jana

 

Účesy a líčenie

premena_Lucka
premena_Mirka
premena_vlasy1
premena_Lenka
Kika
Silvia
Terka
Adrianka
Stanka
Lucka
Evka5
8

 

Vaša krása – Moja práca

Adka
Adka_2
pripravy-132
1
pripravy
Stanka2
Teri
PDK
PDK2
Scot
IMG
foto-024

 

Ďalšie užitočné informácie

Pri svojej práci vizážistky používam portfólio profesionálnych vizážistických produktov značiek MAKE UP Studio Professional, Esteé Lauder, MaxFactor a veľa iných. To vám zaručí krásne líčenie na dlhý čas. V prípade záujmu je okrem úvodnej konzultácie možná aj skúška účesu a líčenia.

Svadobné a spoločenské účesy fixujem kvalitnými stylingovými prípavkami značiek Schwarzkopf OSIS+, Matrix a CHI, aby vydržali aj ten najdivokejší tanec. V prípade záujmu pripevňujem príčesky do vlasov.

Svadobný účes pre nevestu krásne zdôraznia doplnky a ozdoby do vlasov (korunka, kvety do vlasov, hrebene, spony). Možno si predstavujete svadobný účes so závojom. Všetky tieto doplnky vám zapožičia náš Svadobný salón Shania.  Či už máte vlasy dlhé, polodlhé alebo krátke, túžite mať jednoduchý spoločenský účes, drdol alebo natočené vlasy, spoločne vytvoríme účes podľa Vašich predstáv.

 

Milé nevesty, Váš „Veľký deň“ je jedinečný a preto by ste sa mali cítiť skvele. Tento deň však kvôli mnohým povinnostiam môže vyzerať úplne inak. Aby som vám s časovým stresom pomohla, ponúkam vám svoje služby priamo u vás doma. Skrášľujem aj svadobné mamy, družičky a iných svadobných hostí.

Ak máte nejaké otázky alebo by ste si chceli rezervovať termín, vyplňte prosím Kontaktný formulár v menu Kontakt

(Vo fotoalbumoch prác účesov a líčenia na Facebooku nájdete: spoločenské účesy, svadobné účesy pre nevestu, účesy na svadbu ako hosť, účesy pre družičku, účesy na stužkovú, účesy na promócie, svadobné líčenie, večerné, slávnostné a plesové líčenie, líčenie na stužkovú, líčenie očí.)