Neexistujú pekné a škaredé ženy. Len upravené a neupravené.
To je mojim heslom 🙂

Volám sa Jana a nájdete ma vo Svadobnom salóne Shania. Svetu kozmetiky a vizáže sa venujem už vyše 10 rokov. Mojou špecializáciou je česanie svadobných/spoločenských účesov a takisto aj svadobné/spoločenské líčenie. Upravujem nevesty, svadobných hostí, klientky na plesy, stužkové, oslavy, fotenia alebo akékoľvek iné udalosti.

Myslím si, že každá žena v sebe ukrýva krásu, aj keď si to možno sama nemyslí. S pomocou čarovnej palety farieb a líčidiel je mojou vášňou túto krásu vo vás objaviť. Každej klientke sa snažím vytvoriť originálny spoločenský účes a líčenie podľa jej predstáv.

Moje práce účesov a líčenia, ako i hodnotenia zákazníčiek, nájdete na Facebooku:

Účesy a líčenie Banská Bystrica – spoločenské, svadobné

Robiť vás krásnymi je mojou vášňou, bude mi cťou skrášliť aj VÁS!

MÁM OTÁZKU / REZERVOVAŤ TERMíN

Jana

Hairstylist & Makeup artist

„Každá žena má právo byť krásnou.“ (Elizabeth Arden)

Účesy a líčenie

Vaša svadba – Moja práca

Ďalšie užitočné informácie

Pri svojej práci vizážistky používam portfólio profesionálnych vizážistických produktov rôznych značiek (MAKE UP Studio Professional, Esteé Lauder, MAC, MaxFactor…). To vám zaručí krásne líčenie na dlhý čas. V prípade záujmu nevesty je okrem úvodnej konzultácie možná aj skúška účesu a líčenia.

Svadobné a spoločenské účesy fixujem kvalitnými stylingovými prípavkami značiek Schwarzkopf OSIS+, Matrix a CHI, aby vydržali aj ten najdivokejší tanec.

Poznámka: po vzájomnej dohode sú svadobné úpravy možné aj priamo u vás doma. Milé nevesty, ak mi to ďalší pracovný program v daný deň dovoľuje, v rámci mesta Banská Bystrica viem prísť za nevestou domov/na miesto svadby (svadobný účes + svadobné líčenie). Ak by sa jednalo o služby mimo mesta Banská Bystrica do 15 minút cesty od Banskej Bystrice, sú potrebné spolu aspoň dve dámy na skrášľovanie. Cestovné náklady hradí klientka. Ak by išlo o poskytnutie služby na mieste, ktoré je 15 a viac minút cesty od Banskej Bystrice, sú potrebné aspoň 3 dámy na skrášľovanie. Odvoz – dovoz z/do Banskej Bystrice zabezpečuje klientka.