BIŽUTÉRIA

Milé nevesty, ozdobte sa originálnou Jabloneckou bižutériou! Krásne ručne vyrábané náušnice, náhrdelníky a náramky zdobené so Swarovski a Bohemia crystals. V ponuke máme náušnice, náhrdelníky, náramky, ako aj sety. Ponúkame aj svadobné ozdoby do vlasov (hrebene, korunky, čelenky, tiary).

ZÁVOJE

V ponuke na prenájom/predaj máme svadobné závoje rôznej dĺžky (krátke, stredne dlhé, dlhé) a v rôznom prevedení (hladké, lemované, s krajkou). Možnosť vybrať si z farieb biela alebo krémová.

BOLERKÁ / KOŽÚŠKY

Ku svadobným šatám ponúkame podľa ročného obdobia aj bolerká, kožúšky, štóly, pelerínky. Sú vyrobené z rôznych materiálov (satén, atlas, organza, šifón, tyl, krajka). Ponuka farieb – biela alebo krémová.

SVADOBNÉ KABELKY

Na drobné doplnky, ktoré potrebuje mať pri sebe každá nevesta, ponúkame svadobné kabelky/pompadúrky. Farebné prevedenie – biela alebo krémová.

SVADOBNÉ OPASKY

Niektoré modely jednoduchších svadobných šiat je možné krásne oživiť použitím svadobného opasku. Máte možnosť vybrať si z veľkého množstva variant od nášho nemeckého dodávateľa. Ponuka farieb: všetky farby (aktuálna ponuka závisí od stavu skladových zásob dodávateľa).

SVADOBNE PODVÄZKY

Milé družičky, ak neviete, čím potešiť nastávajúcu nevestu na rozlúčke so slobodou, darujte jej svadobný podväzok! V našom svadobnom salóne ich nájdete v bielej alebo krémovej farbe v kombinácii s modrou. V prevedení so Swarovski kryštálikom to bude ideálny darček 🙂