Neexistujú pekné a škaredé ženy. Len upravené a neupravené.
To je mojim heslom 🙂

Volám sa Jana a nájdete ma vo Svadobnom salóne Shania. Svetu kozmetiky a vizáže sa venujem už vyše 10 rokov. Mojou špecializáciou je česanie svadobných/spoločenských účesov a takisto aj svadobné/spoločenské líčenie. Upravujem nevesty, svadobných hostí, klientky na plesy, stužkové, oslavy, fotenia alebo akékoľvek iné udalosti.

Myslím si, že každá žena v sebe ukrýva krásu, aj keď si to možno sama nemyslí. S pomocou čarovnej palety farieb a líčidiel je mojou vášňou túto krásu vo vás objaviť. Každej klientke sa snažím vytvoriť originálny spoločenský účes a líčenie podľa jej predstáv.

Moje práce účesov a líčenia, ako i hodnotenia zákazníčiek, nájdete na Facebooku:

Účesy a líčenie Banská Bystrica – spoločenské, svadobné

Robiť vás krásnymi je mojou vášňou, bude mi cťou skrášliť aj VÁS!

MÁM OTÁZKU / REZERVOVAŤ TERMíN

Jana

Hairstylist & Makeup artist

„Každá žena má právo byť krásnou.“ (Elizabeth Arden)

Účesy a líčenie

Vaša svadba – Moja práca

POZNÁMKA

Milé nevestičky a zákazníčky, v rámci mesta Banská Bystrica Vám rada poskytnem služby líčenia a učesania svadobného/spoločenského účesu u nás v salóne. Poloha salóna je výborná, priamo v centre, parkovať sa dá pozdĺž celej Kapitulskej ulice. To znamená, že v rámci mesta BB k zákazníčkam domov nechodievam. Ak by bol záujem o poskytnutie služieb mimo mesta Banská Bystrica, je potrebných aspoň 5 objednaných úkonov (napr. 5x účes alebo 5x líčenie alebo 2x účes a 3x líčenie, alebo rôzne iné kombinácie..). Inak povedané, aspoň 3 dámy na skrášľovanie 🙂 Odvoz – dovoz z/do Banskej Bystrice zabezpečuje klientka. Ďakujem za porozumenie 🙂